Ezoteryka

Kryształy i kamienie dla uzdrowienia

Kryształy i kamienie mają ogromny potencjał uzdrawiania. Jeśli kiedykolwiek poczujesz się wytrącony z równowagi, zagubiony, wykończony, chory lub po prostu najzwyczajniej złośliwy i poczujesz, że potrzebujesz przerwy, wypróbuj kryształy lub kamienie szlachetne, a odkryjesz niesamowite korzyści dla siebie.

Przykładowe kamienie i ich zastosowanie:

Kamień księżycowy – to kamień przepowiadania przyszłości i łączenia się z intuicją.

Kwarc różowy – potrzebujesz w życiu zastrzyku miłości? Sprawy sercowe to zadanie dla kwarcu różowego, czy chodzi tu o miłość, romans czy złamane serce. Myśl o nim jak o kryształowym psychologu, który pociesz twoją duszę, gdy go nosisz lub trzymasz.

Ametyst – wpływa na jakość snu, uzdrawia, pomaga w skupieniu się.

Akwamaryn– dodaje odwagi ludziom nieśmiałym bądź tym, którzy mają trudności ze szczerym wyrażaniem emocji, uczuć, myśli oraz z asertywnością. Oddziałuje na centrum komunikacji i relacji międzyludzkich.

Jaspis -uspokaja, odpręża, podbudowuje fizycznie i psychicznie, poprawia atmosferę między ludźmi, a nawet pobudza erotycznie.

Kwarc dymny – oczyszcza z negatywnych energii, oczyszcza atmosferę po kłótni, uwalnia od żalu i pretensji do ludzi. Kiedy jesteś w bardzo złym nastroju, potrzymaj ten kamień w dłoni przez kilka minut, może sprawić że zły humor odejdzie. Pamiętaj, żeby potem spłukać kamień wodą.

Cytryn – jest kamieniem, który sprzyja utrzymaniu stabilności i bezpieczeństwa w sferze materialnej oraz satysfakcji z życia zawodowego. Energia Cytrynu pozytywnie oddziałuje na osoby rozpoczynające nową pracę lub projekt, inwestujące znaczne środki finansowe i podejmujące związane z tym ryzyko.

Czaroit – kamień akceptacji, zrozumienia i transformacji – jest wykorzystywany do pokonania lęków. Zapewnia uzdrowienie na wszystkich poziomach: od fizycznego, emocjonalnego do duchowego.

Turmalin – jest niezwykle silnym kamieniem ochronnym, jeżeli czujesz że ktoś Ci źle życzy, zazdrości albo obmawia i to ma na Ciebie wpływ, to jest kamień dla Ciebie. Turmalin chroni nie tylko przed negatywną energią innych ludzi i nieprzyjemną atmosferą, ale także przed własnym pesymizmem.

Zapisz się na newsletter Blogu.talizman.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link