Ezoteryka

Prośby do boskiej miłości

Prośby do boskiej miłości są najbardziej wszechstronną i praktyczną techniką komunikowania się ze Stwórcą. Boska miłość jest rozprzestrzeniana niemal natychmiast po całym naszym ciele, podróżując po nim poprzez matrycę krystaliczną tkanki łącznej. Prośba do boskiej miłości jest zasadniczo procesem proszenia ducha o nakierowanie boskiej miłości na konkretną kwestię, a następnie obserwowanie, co się wydarzy. Kiedy prezentujesz prośbę do boskości i prosisz ją o pomoc, taka pomoc zostaje ci zapewniona. Cały proces znajdziesz poniżej.

Prośby do boskiej miłości

Niniejszy proces może zostać wykorzystany do proszenia o przewodnictwo, uzdrowienie bądź pomoc w jakimkolwiek aspekcie, w jakim jej tylko potrzebujesz. Musisz po prostu dostosować treść prośby do problemu, jaki chciałbyś rozwiązać.

1. Usiądź wygodnie nie krzyżując ramion ani nóg. Nie możesz mieć na sobie żadnej biżuterii.

2. Przygotuj się do wykonania wdechu przez nos zaraz po tym, gdy wypowiesz swoją prośbę.

3. Wypowiedz na głos następujące słowa: „Z moim duchem i anielską pomocą (tutaj możesz wstawić imię konkretnego anioła) skupiam się całym swoim ciałem na boskiej miłości. Proszę mojego ducha, aby zidentyfikował każdą przyczynę oraz każda sytuację, jak izoluje mnie od Stwórcy. Proszę również o usunięcie wszelkich przyczyn i sytuacji dzięki mocy boskiej miłości, o ile taka będzie wola Stwórcy.”

4. Zrób wdech przez nos i wstrzymaj powietrze przez czas do policzenia do czterech. Ten etap ma za zadanie wniesienie twojej prośby do wnętrza ciała.

5. Wydmuchaj powietrze przez nos tak jakbyś chciał go oczyścić. To działanie z kolei przyniesie wyrażoną przez ciebie prośbę do wszechświata.

6. Siedź w ciszy i skup się na swojej grasicy, która znajduje się tuż pod mostkiem- w tym miejscu, które zwykle chcesz dotknąć, gdy mówisz: „O Boże!”. To właśnie stąd, za pośrednictwem tego gruczołu, boska miłość rozprzestrzenia się na całe twoje ciało. Co zauważasz? Większość ludzi odnotowuje mrowienie w klatce piersiowej lub ręce jak również w innych rejonach ciała. Niektórzy zauważają powstanie uczucia głębokiego spokoju. Jeśli pojawi się gdzieś ból bądź zaczniesz kaszleć, po prostu wykonaj kolejny intensywny wydech. I wyślij boską miłość do obszaru, który cię trapi. Teraz jesteś połączony za Stwórcą.

7. To jest bardzo proste. Zadaj w ciszy pytanie i po prostu nasłuchuj. Możesz również wyrazić konkretną prośbę, która wspomoże znalezienie odpowiedzi: „Z moim duchem i anielską pomocą skupiam się całym swoim ciałem na boskiej miłości i uznaję swój stan (nazwa problemu) i proszę, żeby ukazana mi wszystko, co powinienem na ten temat wiedzieć zgodnie z wolą Stwórcy”. Zrób głęboki wdech przez nos. Następnie, również przez nos, silnym strumieniem wydmuchaj zgromadzone w ciele powietrze. Posiedź w ciszy przez minutę lub przez czas, jaki będzie ci się wydawał właściwy. Wyobraź sobie otwierające się drzwi lub okno, za którym twoim oczom ukazuje się wszystko, co powinieneś wiedzieć. Zaufaj pojawiającemu się obrazowi. Jeśli nie otrzymałeś odpowiedzi, zwróć się z kolejną prośbą bądź usuń blokady, które uniemożliwiają ci jej otrzymanie! „Z moim duchem i anielską pomocą proszę, żeby boska miłość pokazała mi wszystko, co powinienem wiedzieć. Uzdrawiam również ten problem boską miłością, zgodnie z wolą Stwórcy.” Pamiętaj, że boska miłość i stwórca nie są siłami znajdującymi się poza tobą, które by cię osądzały za bycie dobrym bądź złym. Są to konstrukcje ego, a wiele z nich nadal wpływa na nas negatywnie, chociaż wywodzą się z naszego dzieciństwa. Dlatego zdarza się, ze trzeba po prostu powiedzieć: „Teraz uwalniam się od tego wzorca z pomocą boskiej miłości.” Kropka. W ten sposób nie spodziewasz się, żeby boskie siły działały spoza ciebie, czy też by wkroczyły w cudowny sposób, by cię uratować! Pamiętaj, że wszystkim, czego potrzebujesz, jesteś ty.

8. Złóż ostatnią prośbę, aby oddać Stwórcy cały problem, którego dotyczyło to ćwiczenie. Po prostu powiedz: „Oddaję teraz ten problem Stwórcy i proszę o uzdrowienie go z pomocą boskiej miłości”.

Więcej na temat inspiracji do dobrego życia znajdziesz w książce: „Lekko, łatwo i przyjemnie”.

Zapisz się na newsletter Blogu.talizman.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link