Ezoteryka

Oczyszczanie pomieszczenia z energii innych osób

Oto co należy robić w następującej kolejności:

1. Po cichu zapytaj swoje wahadło: „ Czy jest coś do oczyszczenia w polu szkodliwego wpływu innych?”
Jest to jedyne pole, w którym zawsze jest coś do oczyszczenia, ponieważ każdego dnia coś się w nim zbiera. Kiedy w warzywniaku stoisz przy kasie i jeden z pracowników sklepu wkłada twoje produkty do torby, to całkiem możliwe, że nie wkłada do niej tylko bananów, ale również osobistą frustrację, którą później niesiesz z sobą do domu! W takim wypadku twoje wahadło zawsze powinno dać odpowiedź na „tak”.
Jeżeli otrzymasz odpowiedź „nie”: Możliwe, że się przełączyłeś lub twój umysł gdzieś błądzi i nie jesteś w stu procentach obecny. Całkiem możliwe również, że się denerwujesz i w rezultacie spinasz, ponieważ chcesz zrobić wszystko jak należy. Niezwykle istotne, aby zachować spokojną pewność siebie i wierzyć, że dasz radę- nawet jeśli z początku to uczucie będzie udawane.
Jeśli na to pytanie wahadło da ci odpowiedź „nie”, uświadom sobie, że jest to część procesu nauczania. Czasami, aby wszystko wróciło do normy, wystarczy zażartować i się rozluźnić albo wziąć kilka głębokich oddechów. Możesz zrobić sobie przerwę i wrócić do oczyszczania za kilka minut, albo poprosić kogoś o oczyszczenie ciebie, a potem spróbować jeszcze raz. Jednak nie podejmuj się żadnego oczyszczania, jeśli wahadło mówi „nie”- to znak, że tymczasowo nie jesteś w stanie w odpowiedni sposób połączyć się z energią drugiej osoby.
Jeśli otrzymasz odpowiedź „tak”, możesz przejść do oczyszczania.

2. Trzymając w ręce wahadło, powiedz sobie, że teraz zamierzasz rozpocząć oczyszczanie szkodliwych wpływów innych.

3. Zakołysz wahadłem, aby je rozruszać. Wówczas możesz zauważyć, jak wahadło zaczyna poruszać się w nowy sposób! Tak samo jak kołysze się w określony sposób, aby wskazać ci „tak lub „nie”, teraz może poruszać się inaczej, aby dać ci znać, że zachodzi oczyszczanie. Pamiętaj to w gruncie rzeczy drobne narzędzie dostarczające informacji zwrotnej, które oznajmia ci, kiedy twój organizm czegoś doświadcza. W czasie używania wahadła otrzymasz odpowiedź „tak”, gdy rusza się ono pionowo w górę i w dół, a odpowie „nie”, kiedy kołysze się poziomo z boku na bok. Jednak w chwili oczyszczania wahadło może również wykonać ruchy okrężne. Po skończonym oczyszczaniu wahadło zaczyna ruszać się w górę i w dół, co oznacza „tak”.
Bądź spokojny, nie ma jednego słusznego sposobu poruszania się wahadła. Nie musi ono wykonywać trzeciego ruchu, wskazując, że odbywa się oczyszczanie. U niektórych osób wahadło wykonuje ruch na „tak” w trakcie oczyszczania, a potem ruch na „nie”, kiedy oczyszczanie dobiegnie końca. Oczywiście może być też na odwrót: wahadło wskaże ruch na „nie” w czasie oczyszczania i ruch na „tak” po zakończeniu całego procesu.

4. Kiedy wahadło będzie się kołysać, myśl o tym, że oczyszczasz szkodliwy wpływ innych. Teraz będziesz się zastanawiał: „Nie wiem, co robić! Nie wiem jak oczyszczać. Co powinienem zrobić? Czy powinienem wzbudzić w sobie jakąś intencję? Czy powinienem przesłać miłość?
Powtarzaj sobie: „ Oczyszczam szkodliwy wpływ innych” i obserwuj huśtające się wahadełko.

Więcej informacji na temat oczyszczania przestrzeni wokół siebie znajdziesz w książce : „Czyste serce, czysty dom.

Zapisz się na newsletter Blogu.talizman.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link