Ezoteryka

Twoi Archaniołowie

Istnieje niezliczona liczba archaniołów chroniących ten świat oraz inne światy. Jednak dobrze archaniołów jest piętnastu, a pośród nich jest „wielka czwórka”: Gabriel, Michał, Rafael i Uriel.

Jeśli masz jakiś problem wystarczy wezwać odpowiedniego archanioła: „Mam problemy zdrowotne. Czas wezwać archanioła Rafaela” albo „Nie czuję się bezpiecznie, lepiej wezwę archanioła Michała”. Każdy archanioł ma jakąś specjalność. Nie znaczy to jednak, że któryś z nich nie byłby gotów z radością biec ci z pomocą w jakiejkolwiek sprawie, niemniej jednak są rzeczy, na których konkretni archaniołowie skupiają się szczególnie. Na przykład możesz wezwać archanioła Michała, kiedy masz kłopoty ze zdrowiem, a on zrobi, co w jego mocy, aby ci pomóc.

Archanioł Ariel

Jeżeli interesuje cię zamanifestowanie w tym świecie tego, czego potrzebujesz z punktu widzenia obfitości, dobrobytu lub potrzeb materialnych, Ariel jest twoim archaniołem. Jest ona również opiekunką przyrody, w tym zwierząt i środowiska. Jej imię tłumaczy się jako „lwica Boga”, jest kojarzona z kolorem bladoróżowym.

Archanioł Azrael

Jeśli czujesz smutek, straciłeś kogoś bliskiego lub potrzebujesz pocieszenia i sposobu, aby poradzić sobie z tym, czego doświadczyłeś, wezwij Azraela. Jest najbardziej eleganckim i pełnym wdzięku archaniołem ze wszystkich. Jego imię oznacza „boże miłosierdzie” i może pomóc w potrzebie tobie lub komuś innemu, kogo znasz, i odnaleźć pocieszenie. Znany jest z tego, że pojawia się, emanując kolorem kremowobiałym.

Archanioł Chamuel

Jeśli coś zgubiłeś albo czegoś szukasz (idealnej pracy, idealnej partnerki/partnera, kluczy do samochodu), archanioł Chamuel może przyjść ci z pomocą. Jego imię oznacza „oczy Boga” i może pomóc ci znaleźć wszystko, czego szukasz. Rezonujący w bladozielonym kolorze, jest on również tym archaniołem, którego należy wezwać, gdy próbujesz pogodzić się z czymś w życiu.

Archanioł Gabriel

Archanioł Gabriel jest kimś w rodzaju patrona ludzi kreatywnych. Jeśli pracujesz nad jakimś dziełem; jesteś aktorem, mówcą, pisarzem lub innym twórcą; potrzebujesz znaleźć odpowiednie słowa do rozmowy, wówczas Gabriel jest dla ciebie odpowiedni. Nadaje się również znakomicie, jeśli potrzebujesz, aby ktoś pomógł ci poradzić sobie z ciągłym zwlekaniem i uporaniem się z różnymi rzeczami.

Archanioł Haniel

Jej imię oznacza „łaska Boża”. Jeżeli interesuje cię rozwinięcie twoich duchowych darów i wzmocnienie swojej intuicji, proś o jej pomoc. Może być pomocna w czasie robienia odczytów dla innych lub dla siebie. Specjalizuje się także w sprawach kobiecych. Znana jest z tego, że objawia się, emanując kolorem srebrzystoniebieskim.

Archanioł Jeremiel

To kolejny znakomity archanioł, który pomaga w rozwijaniu duchowych darów. Jest również niezwykle pomocny, jeśli chcesz dokonać przeglądu swojego obecnego życia, aby zrozumieć, jakich zmian musisz dokonać. Jego imię oznacza „litość Boga”, a jego kolor to głęboka purpura.

Archanioł Jofiel

Archanioł Jofiel jest archaniołem piękna. Może pomóc ci oczyścić twoją przestrzeń i upiększyć każdą część twojego życia. Niektórzy nazywają ją aniołem feng shui. Jest aniołem pozytywnego myślenia, ponieważ możesz ją wezwać również wtedy, gdy będziesz potrzebował oczyścić swoje myśli. Jej imię oznacza „piękno Boga” i kojarzona jest kolorem fuksji.

Archanioł Metatron

Jeśli potrzebujesz pomocy w zarządzaniu czasem, archanioł Metatron nadaje się do tego idealnie. Może nagiąć dla ciebie czas, abyś miał go więcej, żeby skończyć projekt albo przyjechać gdzieś na czas, nawet jeśli wyszedłeś później, niż zamierzałeś. Jest również znany z tego, że jest opiekunem dzieci i bardzo wrażliwych ludzi. Znaczenie jego imienia jest niejasne. Jego kolor to mieszanka fioletu i zieleni.

Archanioł Michał

Tym, którzy nie czują się bezpiecznie powinni zwrócić się o pomoc archanioła Michała, „tego, który jest jak Bóg”. Znany z tego, że pomaga nas chronić i zmniejszać nasz strach. Michał potrafi również przerwać niechciane więzi z przeszłością lub ludźmi, którzy- jak ci się wydaje- powinni zostać w sposób bezpieczny i łagodny usunięci z twojego życia. Jeżeli potrzebujesz pewności siebie lub jasności co do twojego życiowego celu- wezwij Michała. Jego kolor to ciemnoniebieski, czasami z odrobiną złotego.

Archanioł Raguel

Jeżeli zależy ci na rozwiązaniu sporu, nieporozumienia albo po prostu chcesz być pewny, że wszystko dobrze się układa między ludźmi, Raguel jest archaniołem, do którego należy się zwrócić. Jego imię oznacza „przyjaciel Boga” i potrafi złagodzić trudne sytuacje międzyludzkie, a nawet pomóc ci zaprzyjaźnisz się z nowymi ludźmi. Jego kolor to bladoniebieski.

Archanioł Rafał

Rafał, którego imię oznacza „Bóg uzdrawia”, jest archaniołem pomagającym w fizycznym uzdrowieniu. Zatem jeśli jesteś chory, odczuwasz ból albo inne fizyczne dolegliwości, powinieneś zwrócić się do niego. Jest również archaniołem od bezpiecznych podróży i możesz go wzywać podczas lotu samolotem albo długich wycieczek samochodem. Uzdrawiające światło Rafała ma kolor szmaragdowy.

Archanioł Raziel

Jest bardzo magiczny i może pomóc ci interpretować sny, zrozumieć ezoteryczne informacje albo uleczyć cię z problemów związanych z przeszłym życiem. Jego imię oznacza „tajemnice Boga”, ponieważ zasiada przy bożym tronie i spisuje wszystko, co usłyszy. Promieniują z niego kolory tęczy.

Archanioł Sandalfon

Gdy wydaje ci się , że twoje modlitwy są niesłyszane lub pozostają bez odpowiedzi, możesz wezwać Sandalfona- archanioła znanego z tego, że osobiście zanosi modlitwy do Boga. Proś go o pomoc w dostrzeganiu, słyszeniu lub rozumieniu odpowiedzi na twoje modlitwy. Jest również archaniołem kojarzonym z muzyką. Jego imię oznacza „współbrat”, pojawia się ona w kolorze turkusowym.

Archanioł Uriel

Czy potrzebujesz genialnego pomysłu? Czy liczysz na olśnienie, aby wiedzieć, co dalej robić lub jak pokierować swoim życiem? Jeżeli tak, to archanioł Uriel służy ci pomocą. Uriel znany jest również z tego, że leczy emocje, zatem jeśli nosisz w sobie ból z przeszłości, z którymi musisz się rozprawić, może ci pomóc. Jeśli uważasz siebie za duchowego nauczyciela, powinieneś pracować zarówno z Urielem, jak i Gabrielem. Jego imię oznacza „światło Boga”. Ma kolor błyszcząco złoty.

Archanioł Zadkiel

Zadkiel, „sprawiedliwość Bóg”, jest nauczycielem w królestwie archaniołów. Wyobrażaj go sobie jako swego rodzaju anielskie ginko biloba! Jeśli zależy ci na zdaniu testu czy egzaminu w szkole, nauczeniu się nowego materiału lub po prostu zapamiętaniu czegoś, wezwij Zadkiela, który kojarzony jest z głębokim kolorem indygo. Pomaga także przebaczyć sobie i innym.

Więcej informacji na temat spełniania życzeń znajdziesz w publikacji „Podręcznik złotej rybki”

Zapisz się na newsletter Blogu.talizman.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link