Ezoteryka

POPULARNE SNY I ICH ZNACZENIE

Czy kiedykolwiek śniłeś, że latasz, spadasz lub walczysz? Czy ciągle powtarzałeś jedno zdanie? A co z tym snem który każdy miał z wypadającym zębem? Bez względu na to, jak cudowny lub okropny, interesujący lub nudny był sen, każda emocja we śnie jest kluczem, który otworzy ważne informacje dotyczące twojego życia na jawie. Przyjrzyj się przedstawionym poniżej popularnym snom i ich znaczeniu i odkryj co jest dla Ciebie ważne.

Zwierzęta

Przemawia przez ciebie twoja zwierzęca strona, pierwotne kawałki ciebie, które łączą cię z natura i przetrwaniem. W królestwie zwierząt chodzi o przetrwanie najsilniejszych. Bycie gonionym przez drapieżnika sugeruje wstrzymywanie tłumionych emocji, takich jak strach, zamiast konfrontacji z sytuacją, przed którą próbujesz uciec lub się schować. Zwracaj uwagę na zwierzęta, które widzisz w snach, pomyśl o ludziach lub sytuacjach, które mogą reprezentować, i zadaj sobie pytanie, jakie uczucia wywołują w tobie te zwierzęta. Pomyśl o życiu na jawie i jak może się ono wiązać ze zwierzęciem lub zwierzętami, o których śnisz.

Dzieci

Śnienie o dzieciach zwykle mniej dotycz twojego potomstwa (choć oczywiście może tak być) i jest bardziej zakorzenione w twoim własnym wewnętrznym dziecku. Reprezentują one potrzebę bezwarunkowej miłości, troski i wsparcia. Dzieci mogą również reprezentować narodziny nowych idei i nowe początki – nowy rozdział w życiu, czy to związek, krok w karierze czy doświadczenie.

Śmierć

Śmierć w snach, jak na ironię, może w rzeczywistości reprezentować narodziny na jawie. Śmierć przyjaciela lub bliskiej osoby reprezentuje zmianę – przejście pomiędzy końcem a nowym początkiem. Jeśli ostatnio straciłeś kogoś bliskiego, śnienie o śmierci może być próba pogodzenia się podświadomości z żałoba w snach, abyś mógł poczuć ulgę również w prawdziwym życiu.

Spadanie

Czy kiedykolwiek obudziłeś się z szarpnięciem, jakbyś nagle rozbił się o łózko? Spadanie to popularny sen, który wiąże się z twoimi niepokojami i lękami dotyczącymi odpuszczania na jawie. Możemy czuć jakbyśmy tracili kontrolę nad sytuacją, człowiekiem, długo utrzymywanym przekonaniem lub odpuszczeniem tego odczuwamy we śnie jako spadanie.

Zabijanie

Zabijanie w snach nie czyni z ciebie ukrytego mordercy; reprezentuje ono twoje pragnienie zabicia części twojej własnej osobowości. Jest szansa, że uświadomiłeś sobie coś, co dotyczy ciebie, czego nie jesteś fanem i pracujesz, by zabić ten kawałek siebie. Może również symbolizować wrogość w stosunku do konkretnej osoby i pragnienie, by cierpiała lub walczyła z czymś.

Seks

Sny, które ukazują seks lub erotyczną fantazję, mogą wskazywać na pragnienie odkrywania nowych doświadczeń również na jawie.

Zęby

Poluzowane, chwiejące się lub połamane zęby są bardzo częstym snem, który wskazuje na ogólny niepokój przed utraceniem kontroli w codziennym życiu i może wskazywać na ukryty strach przed zestarzeniem się i staniem się nieatrakcyjnym dla partnera seksualnego

Woda

Śnienie o wodzie może symbolizować ogólny stan twojej podświadomości. Spokojne zbiorniki wodne odzwierciedlają wewnętrzny spokój, zaś wzburzony ocean sugeruje niepokój i zamieszanie.

Więcej na temat interpretacji znaczeń poszczególnych snów znajdziesz w publikacji „Sny klucz do podświadomości”.

Zapisz się na newsletter Blogu.talizman.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link