Ezoteryka

Jak rozciągnąć ochronę swojej aury na własne dziecko?

ochrona aury dzieci

Ponieważ twoje dziecko w swoich wczesnych latach życia nie posiada jeszcze własnej tarczy ochronnej, to właśnie ten czas jest wskazany na energetyczną opiekę. Podobnie jak podczas mrozu okrywasz córeczkę czy synka swoim płaszczem, twoje dziecko powinno być także stale otoczone ochronnym i wzmacniającym „płaszczem światła” twojej aury. Jak to zrobić, dowiesz się poniżej.

Udaj się w spokojne miejsce, gdzie nikt i nic nie będzie ci przeszkadzać. Światło powinno być przyciemnione, a jakiekolwiek źródła hałasu – wyłączone. Usiądź albo połóż się wygodnie i zamknij oczy. Oddychaj powoli i regularnie aż poczujesz, że twoje napięcia fizyczne ustępują, a uwaga kieruje się do wewnątrz. Wdech i wydech.
Wyobraź sobie przy pomocy duchowego oka, że twoje dziecko znajduje się tuż przy tobie (leży na rękach albo obok ciebie).
Uświadom sobie, że twoja aura otacza ciebie i twoje dziecko jako kolorowe pole pulsującej energii. Przyjrzyj się dokładnie swojej aurze za pomocą duchowego oka, dotknij jej swoimi duchowymi dłońmi: twoja aura otacza ciebie i twoje dziecko jak elastyczna otoczka z czystego światła.

Wizualizacja: Nadmuchiwanie aury

Oddychaj teraz głębiej. Poczuj, jak z każdym wdechem i wydechem twoja aura rozciąga się. Przy każdym wydechu rozdyma się coraz bardziej i bardziej jak balon, który wypełniasz swoim powietrzem. Poczuj, jak twoja aura zwiększa objętość, i zobacz, jak zmienia swój kształt, im dalej jest kontur twego ciała i ciała twego dziecka.
Wdmuchuj powietrze w swoją aurę tak długo, aż przybierze ona kształt wielkiego jaja. Ty i twoje dziecko znajdujecie się teraz we wnętrzu owalnej formy z białego światła.

Afirmacja

Powtórz kilkakrotne, głośno albo po cichu:
Moje dziecko i ja jesteśmy zabezpieczeni przeciwko wszelkim psychicznym atakom. Jedynie pozytywne energie mogą przeniknąć naszą tarczę ochronną.
Powtarzaj tę afirmację tak długo, aż uzyskasz całkowitą pewność, że twoja tarcza energetyczna niezawodnie ochrania ciebie i twoje dziecko.
Być może odczujesz potrzebę silniejszej ochrony siebie i swoje¬go dziecka. W takim wypadku obserwuj zewnętrzną powierzchnię swojej aury i przypatrz się, jak ta przejrzysta powierzchnia stopniowo się krystalizuje – podobnie jak woda, która powoli zamarza w lód. Twoja aura jest teraz tak samo przejrzysta jak dotychczas, ale nikt nie może przeniknąć przez nią bez twojej zgody. Twoje dziecko i ty znajdujecie się w niezniszczalnej owalnej formie ze świetlnego kryształu.

Więcej na temat ochrony energetycznej znajdziesz w publikacji Dorothy Harbour „Energetyczna tarcza ochronna”.

Zapisz się na newsletter Blogu.talizman.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link