Zdrowe życie

Symbole mają wielką moc. Gdzie i jak je umieszczać, aby ją wykorzystać?

symbole

Symbole są niezwykle ważne w naszym życiu. Możesz malować je w bolących miejscach, przenosić energię na wodę. Pozwól symbolowi, by działał sam z siebie. Możesz położyć go też na sercu i po prostu poczuć. Symbole możesz tworzyć sam, albo skorzystać już z gotowych.

Rozkładanie w pokoju

Symbol położony w dobrze wybranym miejscu w pokoju oddziałuje na całą przestrzeń. Wybierz, posługując się różdżką lub wahadełkiem, najlepsze miejsce lub pozwól po prostu zadecydować swoim uczuciom. Możesz położyć lub postawić (na przykład na szafce przy łóżku) znak. Być może masz też mały „ołtarzyk”, gdzie przechowujesz wartościowe lub znaczące rzeczy: to również dobre miejsce do umieszczenia symbolu.

Włożenie pod łóżko

Karta, namalowany lub skopiowany symbol włożony pod łóżko może zharmonizować wibracje, które pochodzą z ziemi (tak zwane obciążenia geopatyczne) i w pewnych warunkach powodują problemy ze snem. Możesz też włożyć symbol pod materac, pod prześcieradło lub pod poduszkę.

Naniesienie na okno

Dla harmonizacji pomieszczenia można nakleić symbol na szybę okienną lub lustrzaną powierzchnię. Może to być też przydatne do tego, by trzymać z daleka niepożądane wpływy, jak na przykład elektrosmog albo inne promieniowania, a także energie ludzi, które nie są dla ciebie dobre, na przykład pochodzące od sąsiadów.

Układanie ochronnego kręgu

Gdy człowiek, zwierzę lub miejsce potrzebuje szczególnej ochrony, możesz ułożyć symboliczny krąg z wielu kart z symbolami. Ułóż wybrane symbole wokół zdjęcia lub imienia osoby, zwierzęcia albo adresu miejsca, które chcesz otoczyć ochroną. Umieść to wszystko w spokojnym miejscu i zostaw tam ochronny krąg na jakiś czas.

Symbole możesz również nosić przy sobie np. w postaci biżuterii ezoterycznej.

Układanie kręgów dla wyjaśnienia

Jeśli sytuacje wymagają wyjaśnienia lub dwie osoby, dwie sytuacje itp. nie pasują do siebie i zabierają sobie wzajemnie energię, krąg dla wyjaśnienia może być sensownym sposobem osiągnięcia jasności. Ułóż z symboli leżącą ósemkę. W jednej pętli ułóż zdjęcie lub kartkę z imieniem osoby lub określeniem sytuacji, w drugiej kartkę z własnym imieniem lub zdjęcie. Ułóż to wszystko w spokojnym miejscu i zostaw tam krąg na jakiś czas. Odczekaj po prostu jakiś czas i obserwuj, co się wydarzy.

Przenoszenie leczniczych impulsów na zdjęcie

Symbole można generalnie bardzo dobrze łączyć jako uzdrawiające impulsy ze zdjęciami (jeśli robisz to dla innej osoby, zawsze pytaj o pozwolenie!). Utarła się przy tym „zasada kanapki”: Dwa wybrane symbole leżą pod i na zdjęciu, przy czym obrazki symboli są zwrócone ku zdjęciu. Symbol może zostać umieszczony również na innym wizerunku, który w razie potrzeby możesz po prostu naszkicować, na przykład na wysokości części ciała, która przysparza dolegliwości.

Położenie pod produktem  spożywczym

Za pomocą symboli można energetycznie dowartościować produkty spożywcze, wodę, oleje, leki itd., wtedy wszystko, co jesz, pijesz, względnie przyjmujesz, staje się dla ciebie łatwiej strawne. Połóż po prostu symbol pod karafką z wodą, szklanką czy miską, w której przechowujesz takie produkty, jak owoce i warzywa. Także lodówki i spiżarnie to dobre miejsca na umieszczanie symboli.

Więcej symboli wraz z ich przeznaczeniem znajdziesz w publikacji Petry Neumayer i Roswithy Stark „Uzdrawiające symbole”.

Zapisz się na newsletter Blogu.talizman.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link