Zdrowe życie

Uzdrawianie według baby Walji

Babcine leczenie jest starą rosyjską metodą uzdrawiania. Działa się tutaj za pomocą ziół, wody, olejków i innych cieczy. Z techniki tej płynie wiele przydatnych porad dla odnowy ciała, które krok po kroku jest oczyszczane z toksyn. Należy przy tym zacząć od jelit.

Oczyszczanie jelit

To oczyszczanie wymaga najwięcej czasu. Potrzebne są trzy tygodnie. Należy wykonać lewatywy z własnej uryny. Dlaczego stosuje się własny mocz? Ponieważ zawiera on hormony(kortyzon) i pomaga twojemu organizmowi zwalczyć stany zapalne, a ponadto zawiera witaminę D, która ma działanie antybakteryjne. Metoda ta jest bardzo stara i znajduje dziś potwierdzenie u naukowców i lekarzy medycyny konwencjonalnej.
1. Tydzień: trzy razy dziennie zbieraj własną urynę, a wieczorem zrób z niej lewatywę. pierwszą strugę moczu należy wylać.
2. Tydzień: trzy razy dziennie zbieraj własny mocz, po czym gotuj go przez krótki czas, tak by 1/3 cieczy się ulotniła. Ostudź płyn i wieczorem zrób z niego lewatywę.
3. Tydzień: powtórz działania z pierwszego tygodnia

Po trzech tygodniach przystępujemy do odtruwania wątroby. Potem czas na nerki. Także tutaj zbierają się szkodliwe produkty metabolizmu i sole.

Oczyszczanie wątroby

Jeżeli podejmujesz się oczyszczania wątroby, nie powinieneś w tym czasie spożywać alkoholu. Proces trwa jeden dzień. Najlepiej stosować do tego herbatę z owoców dzikiej róży
Wsyp do naczynia trzy łyżki sproszkowanej bądź całej dzikiej róży i zalej 500ml gorącej wody. Po dziesięciu minutach dodaj dwie łyżki cukru i wypij napar. Po 30 minutach powtórz wszystkie czynności. Tego dnia możesz zjeść tyle owoców, ile tylko chcesz. Nie wolno ci jednak spożywać nic innego. Po południu powtórz procedurę. Będziesz do tego potrzebować kolejną porcję dzikiej róży. Wieczorem znowu należy wypić pół litra napoju.

Następnie skupmy się na stawach. W tym miejscu także odkładają się trucizny i szkodliwe produkty przemiany materii.

Oczyszczanie stawów

Zaleca się tutaj stosowanie świeżo wyciśniętego soku z rzodkwi. W tym okresie należy unikać mięsa, ziemniaków i jajek. Przyjmuj po 30ml soku z rzodkwi. Terapia ta trwa dwa tygodnie.
Po upływie tego czasu należy pić przez trzy dni napar z liści laurowych . Weź 3 listki laurowe i zalej je 250ml wrzątku. Odczekaj pięć minut po czym wypij wywar w dwóch turach.
W przypadku dużych stawów zaleca się dodatkowo stosowanie kompresów ze słonej wody. Wlej do naczynia 500ml letniej wody i wsyp 5 łyżek soli kamiennej. W soli tej należy zamoczyć kuchenne ściereczki i przez godzinę okładać nimi stawy.

Gdy jelita, wątroba i stawy są oczyszczone, można przejść do nerek.

Oczyszczanie nerek

Nerki można oczyścić za pomocą naparu z melisy, natki pietruszki i liści brzozy. W tym celu wsyp po łyżeczce każdego z ziół i mieszankę tę zalej 500ml gorącej wody. Herbata powinna się parzyć przez 15 minut. Potem odcedź fusy. Płyn należy przyjmować łyczkami w ciągu całego dnia. Ten sposób na oczyszczenie nerek zajmuje trzy dni.
Zamiast tego można je odtruć również jedząc arbuzy. Owoce te je się przez kilka dni i to w takich ilościach, jakich się tylko chce. Nie wolno przy tym przyjmować innych pokarmów.
Ostatnia opcja to wyciąg z owsa. Weź pełną garść ziaren owsa i przełóż je do termosu. Wlej do niego litr wrzątku. Po dwunastu godzinach przelej wszystko do miski, rozetrzyj masę i odsącz płyn. Ciecz należy pić kilka razy dziennie po 100ml. Ta terapia również trwa trzy dni.
Gdy nerki zostały już oczyszczone, czas na układ limfatyczny. Zastosowanie znajdują tutaj lewatywy z soku buraczanego.

Oczyszczanie limfy

Limfę także oczyszcza się poprzez specjalne lewatywy, które robi się raz dziennie. Weź dwa litry letniej wody i dodaj dwie łyżki octu jabłkowego. Wymieszaj, pozostaw płyn aż nabierze temperatury pokojowej i zrób lewatywę. Tego typu kuracja obejmuje trzy dni, a lewatywy należy wykonywać raz dziennie, najlepiej z samego rana.
Alternatywnie możesz przyjmować raz dziennie sok z czerwonych buraków połączony z dwiema łyżkami soku cytrynowego.
W tym czasie dobrze robią też melony, w których znajduje się osiem z trzynastu znanych nam witamin! Jedz ich, ile ci się tylko podoba! Witaminy wspomagają kondycję i umożliwiają normalny przebieg procesów w ciele.

Następne w kolejce są tętnice i żyły. Najlepiej jest je oczyszczać za pomocą czosnku. Rosyjscy uzdrowiciele polecają taką oto recepturę.

Oczyszczanie tętnic

Weź dwie główki czosnku, drobno je posiekaj i zalej 500ml gorącej wody. Całość zamknij w słoiku i pozostaw na dwa dni. Następnie ciecz należy odcedzić i ostudzić. Codziennie spożywaj po trzy łyżeczki roztworu.

Gdy tętnice są już oczyszczone pozostała skóra.

Oczyszczanie skóry

Weź prześcieradło, zmocz je w letniej wodzie i dodaj do niej kilka kropel olejku świerkowego potem zawiń się w nim i połóż prosto do łóżka, dokładnie się przykrywając. Po dwóch godzinach możesz zdjąć prześcieradło.

Więcej informacji na temat zdrowego życia znajdziesz w publikacji :”Tradycyjne uzdrawianie energią”.

Zapisz się na newsletter Blogu.talizman.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link