Ezoteryka

Twoja liczba urodzin

Oprócz numerologi, którą możemy wyliczyć z daty urodzenia istnieje też interpretacja poszczególnych dni urodzenia. Poniżej znajdziesz znaczenie każdego z 31 dni miesiąca.

Pierwszy– Ludzie urodzeni pierwszego są pierwsi w grupie- przywódcy. Urodziłeś się, by odnieść sukces i zawsze jesteś w drodze, szukasz następnego wyzwania, inwencji i doświadczenia. Posiadasz talent kreatywny i jesteś zdeterminowany- urodzony przedsiębiorca!

Drugi– Harmonia, spokój, współpraca, naturalny rozjemca- będziesz wspaniałym dyplomatą lub doradcą, przyjemność będą ci sprawiać kreatywne przedsięwzięcia, czy to muzyczne, artystyczne, czy ogrodnictwo lub rolnictwo.

Trzeci– Wysoki poziom kreatywności i wyrażania siebie- dobrze się komunikujesz, co oznacza, że możesz zostać poetą, aktorem, pisarzem, artystą lub muzykiem.

Czwarty– Pracowite pszczółki społeczeństwa- zdeterminowani, pracowici i praktyczni. Możliwe kariery obejmujące budownictwo, prawo, mechanikę, inżynierię i księgowość.

Piąty– Poszukiwacz przygód, szukający zmian i różnorodności w życiu- jakiekolwiek wzywają cię przygody, upewnij się, że oferują ci elastyczność i smak.

Szósty– Niezwykli żywiciele. Celuj w karierę, która nagrodzi twoją odpowiedzialność. Jesteś bardziej przywódcą niż członkiem zespołu. Jeśli bycie tym liderem oznacza więcej edukacji, zdobądź ją. Bądź dumny z tego, że jesteś kompetentny i zdeterminowany.

Siódmy– Intelektualista, analityczny, intuicyjny, powściągliwy, myśliciel- siódemka reprezentuje duchowe skupienie, analizę i bycie oryginalnym, niezależnym. Jeśli to twoja liczba, ludzie często to czują, jakby cię znali; jesteś tajemnicą i niektórzy mogą postrzegać cię jako ekscentryka.

Ósmy– Pragniesz bezpieczeństwa finansowego, jesteś ambitny i zorientowany na cel. Jesteś naturalnym kierownikiem, wspaniale sprawdzisz się w biznesie i w polityce. Masz potrzebę sukcesu i silne pragnienie zdobycia uznani dla twoich osiągnięć. Byłbyś również świetny jako doradca, historyk i nauczyciel historii.

Dziewiąty– Humanitaryści, dziewiątki często czują się w pewnym sensie niekochane lub porzucone, przez co czują się odpowiedzialne za uszczęśliwianie innych, uzdrawianie i rozwiązywanie problemów innych. Korzystna dla ciebie może być kariera, w której coś oddajesz- pomaganie innym lub uzdrawianie przyniesie ci spełnienie.

Dziesiąty– Jesteś marzycielem i człowiekiem czynu w jednym! To oznacza, że masz wielkie ambicje i ciężko pracujesz, aby stały się rzeczywistością. Wiesz, jak zaplanować sukces i jak urzeczywistnić plan- idealne połączenie.

Jedenasty– Podobnie jak ci, których liczba drogi życiowej wynosi 11, jesteś intuicyjny i inspirujący i najlepiej pasuje ci bycie uzdrowicielem, posłańcem lub nauczycielem. Jesteś wizjonerem i indywidualistą, który może przewodzić innym, inspirować ich i motywować.

Dwunasty– Masz twórczy, artystyczny talent, by dodawać blasku każdemu elementowi twojego życia. Jesteś towarzyskim motylem; ludzi przyciąga i pociąga twoja otwartość, ciepło i poczucie humoru.

Trzynasty– Jesteś uziemiony, stabilny i bardzo lojalny wobec przyjaciół i rodziny, którzy są twoim głównym priorytetem w życiu. Jesteś bardzo zdyscyplinowany w pracy i każdy w pobliżu ciebie wyczuwa twoje wysokie morale, etykę pracy i główne wartości.

Czternasty– Masz ochotę na przygody; jesteś elastyczny, łatwo się adaptujesz i kochasz zmiany. Kochasz podróżować i masz dryg do przyciągania szczęścia.

Piętnasty– Jesteś życzliwą duszą, wyrozumiałą, wspaniałym słuchaczem. Z tego powodu jesteś również naturalnym uzdrowicielem; ludzie mają tendencję do dzielenie się z tobą problemami, a po rozmowie z tobą czują się lżejsi.

Szesnasty– Skończony poszukiwacz- masz głęboką potrzebę zrozumienia tego, co w życiu niewidoczne, bo wiesz, że jest coś więcej, a ty z ciekawością wszystko kwestionujesz. Czasami wyższy świat pociąga cię bardziej niż świat rzeczywisty, więc twoją życiową misją jest pozostanie uziemionym i pamiętanie o tym, że jesteś ziemskim aniołem, a nie faktycznym!

Siedemnasty– Masz dryg do sukcesów zawodowych i łatwość zarabiania pieniędzy. Będziesz posiadał najlepsze rzeczy i rozkoszował się tym stylem życia, w pełni ciesząc się życiem. Dostrzegasz szerszy obraz i podoba ci się to, co widzisz.

Osiemnasty– Rozjemca i naturalny humanitarysta, chcesz poprawiać warunki życia. Hojnie dzielisz się swoją mądrością i energią z innymi i odczuwasz największa satysfakcję, gdy pomagasz innym. Właściwie im więcej robisz dla innych, tym więcej otrzymasz.

Dziewiętnasty– Jesteś pionierem i jesteś dumny ze swojej niezależności, pewności siebie oryginalnego podejścia do życia. Podchodzisz do wszystkiego swoim krokiem i wierzysz w siebie tak bardzo, że nie boisz się podejmować ryzyka.

Dwudziesty– Jesteś wrażliwą duszą, na którą ogromnie wpływa twoje otoczenie, zatem ważne jest, byś otaczał się bystrymi, pozytywnymi i kochającymi ludźmi i pozwalał sobie na dużo miłości własnej.

Dwudziesty pierwszy– Masz dryg zarówno do kontaktów towarzyskich, jak i do tworzenia. Masz dziką wyobraźnię, co czyni z ciebie wspaniałego gawędziarza, wizjonera i myśliciela. Myślisz kreatywnie i zawsze wydajesz się być duszą towarzystwa.

Dwudziesty drugi– Twoją misją jest budowanie fundamentów. Masz wizję oraz umiejętności, by stworzyć organizację, praktykę lub biznes i funkcjonować jako siła napędzająca, stwórcza i stabilna, dbająca o to, by były zbudowane silne od podstaw.

Dwudziesty trzeci– Życie jest po to, żeby żyć, a ty chcesz mieć pewność, że doświadczysz wszystkiego, co życie ma do zaoferowania. Łatwo się adaptujesz, co pozwala ci zmieniać otoczenie. Jesteś empatyczny, wrażliwy, co oznacza, że łatwo wczuwasz się w innych. Możesz myśleć, że trudno się zaprzyjaźnić, choć w rzeczywistości często jesteś zbyt zaganiany by zauważyć, że szybko się zaprzyjaźniasz.

Dwudziesty czwarty– Twardo stąpasz po ziemi, jesteś uziemiony, a twoje korzenie są dla ciebie bardzo ważne. Stawiasz rodzinę i przyjaciół na pierwszym miejscu i cieszysz się zrównoważonym
życiem- ciężko pracujesz i dużo się bawisz.

Dwudziesty piąty– Jesteś logiczną, praktyczną osobą, która słucha wewnętrznych przeczuć i jest w stanie patrzyć na szerszy obraz. Lubisz fakty, jesteś więc dobry w poszukiwaniu informacji i rozwiązywaniu problemów, zawsze skupiasz się na rozwiązaniu, zamiast na problemie.

Dwudziesty szósty– Pieniądze przychodzą do ciebie naturalnie, przyciągasz dobre interesy i w rezultacie tych sukcesów wiedziesz przyjemne życie. Jesteś realistą i czasami bywasz wobec siebie zbyt krytyczny- zobacz, ile osiągnąłeś, i nie szczędź sobie wyrazów uznania.

Dwudziesty siódmy– Urodzony przywódca, twoim celem jest prowadzenie i inspirowanie ludzi. Jesteś bardzo kreatywny i masz dobry związek z tworzeniem i ludzkością, co sprawia, że pisanie, przemawianie lub występowanie to wspaniałe ścieżki kariery dla ciebie.

Dwudziesty ósmy– Jesteś ambitny i lubisz posuwać sprawy do przodu, zawsze zmuszasz otaczających cię ludzi, by stawali się lepszymi wersjami siebie. Choć jesteś pewny siebie, również potrzebujesz zachęty i lubisz przewodzić wspierającemu się i wdzięcznemu zespołowi.

Dwudziesty dziewiąty– Jesteś bardzo wnikliwy i myślisz w bardziej kreatywny i pełen wyobraźni sposób niż większość ludzi. Lubisz kolor i obrazy i jesteś wspaniałym wzrokowcem, co oznacza również, że możesz przewidywać, widzieć i doczytywać sytuacje bardzo intuicyjnie.

Trzydziesty– Czynisz życie piękniejszym; dobrze się ubierasz, jesteś dumny ze swojego wyglądu i domu, a w pracy działasz. Jesteś charyzmatyczny, inspirujący i czarujący w całej swej prezencji i osobie.

Trzydziesty pierwszy– Uziemiony, stabilny, silny typ; twoje korzenie są dla ciebie ważne-cenisz przyjaciół i rodzinę i jesteś bardzo lojalny i logiczny, jeśli chodzi o twoje życiowe priorytety.

Więcej na temat numerologii dowiesz się z publikacji „Vademecum numerologii”.

Zapisz się na newsletter Blogu.talizman.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link