Zdrowe życie

Uzdrów swoje dolegliwości – sprawdź, co może zdziałać zmiana wzorców myślowych

zmiana wzorców myślowych

Jak bardzo nasze emocje i zachowania wpływają na symptomy chorobowe? Można w bardzo prosty sposób zmienić wzorce myślowe i z pomocą afirmacji poradzić sobie z naszymi dolegliwościami. Poniżej znajdziesz listę wybranych problemów i metodę oraz przyczynę chorób.

Nadmierny apetyt

Potrzeba ochrony, lęk, ocenianie emocji. Afirmacja – Jestem bezpieczny. Bezpiecznie jest czuć. Moje uczucia są normalne i godne zaakceptowania.

Artretyzm

Poczucie bycia niekochanym. Krytycyzm, rozgoryczenie. Afirmacja – Jestem kochany. Wybieram teraz kochanie i akceptowanie siebie. Widzę innych z miłością.

Bezsenność

Lęk, brak zaufania do procesu życia, poczucie winy. Afirmacja – Z miłością uwalniam dzień i wślizguję się w spokojny sen wiedząc, że jutro samo się sobą zajmie.

Biegunka

Lęk, odrzucenie, ucieczka. Afirmacja – Moje spożycie, przyswajanie i eliminacja działają bez zarzutu. Jestem pogodzony z życiem.

Ból gardła

Trzymanie myśli przepełnionych gniewem. Afirmacja – Uwalniam wszystkie restrykcje i jestem wolny, by być sobą.

Depresja

Nie masz prawa do gniewu, który czujesz, brak nadziei. Afirmacja – Wychodzę teraz poza lęki i ograniczenia innych. Tworzę moje życie.

Kręgosłup

Elastyczne wsparcie ze strony życia. Afirmacje – Jestem wspierany przez życie.

Nowotwór

Głębokie zranienie, długo chowana uraza, głęboki sekret lub z zżerający żal, pielęgnowanie nienawiści. Afirmacje – Z miłością przebaczam i uwalniam całą przeszłość. Wybieram wypełnienie mojego świata radością. Kocham i akceptuję siebie.

Reumatyzm

Poczucie bycia ofiarą, brak miłości, chroniczne zgorzknienie, uraza. Afirmacja – Kreuję moje własne doświadczenia. Gdy kocham i akceptuję siebie i innych, moje doświadczenia stają się coraz lepsze.

Szumy uszne

Odmowa słuchania, niesłuchanie głosu wewnętrznego, upór. Afirmacja – Ufam mojemu wyższemu ja. Słucham z miłością wewnętrznego głosu. Uwalniam wszystko, co nie jest działaniem miłości.

Zapalenie krtani

Tak wściekły, że nie może mówić, lęk przed przemawianiem, opieranie się priorytetowi. Afirmacja – Mogę prosić o to co chcę. Bezpiecznie jest wyrażać siebie. Jestem spokojny.

Zaparcia

Odmowa uwolnienia starych idei, utknięcie w przeszłości, czasem skąpstwo. Afirmacja – Gdy uwalniam przeszłość, wkracza to co nowe, świeże i ważne. Pozwalam życiu, by przez mnie przepływało.

Żylaki

Pozostawanie w sytuacji, której nienawidzisz, zniechęcenie, bycie przepracowanym i bycie wypalonym. Afirmacja – Stoję w prawdzie, żyję i przemieszczam się w radości. Kocham życie i przepływam bez ograniczeń.

Więcej przeczytasz w książce Dr Mona Lisy Schulz i Louise Hay „ Możesz uzdrowić swój umysł”.

Zapisz się na newsletter Blogu.talizman.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link