Ezoteryka

Domy astrologiczne

Horoskop jest niezwykle przydatnym narzędziem do poznania swojej osobowości. Dzięki wykreśleniu horoskopu urodzeniowego poznasz możliwości profesjonalnej astrologii w odniesieniu do poznania Twoich potencjałów, talentów, pragnień, przebiegu życia. Na wykresie radix znajduje się dwanaście domów, które odpowiadają każdy za inną sferę naszego życia. Poniżej znajdziesz interpretację poszczególnych domów w horoskopie urodzeniowym.

Pierwszy Dom– (Ascendent, wierzchołek) Ten dom wpływa na twoją osobowość i na to jak pokazujesz siebie innym. Pierwszy dom wzmacnia nasze prawdziwe ja i wrażenie, które robimy na osobach w naszym towarzystwie.

Drugi Dom– Ten dom rządzi tym, jak dobrze zabezpieczamy się finansowo, pod względem sukcesu i posiadania. Ci znajdujący się pod wpływem drugiego domu są w dużej mierze zdeterminowani przez uniwersalne prawa, takie jak prawo przyciągania.

Trzeci Dom– Ten dom wpływa na ludzi w twoim najbliższym otoczeniu, łącznie z rodziną, rodzeństwem, współpracownikami i przyjaciółmi. Trzeci dom wpływa na miłość i związki, a szczególnie na lekcje, których się dzięki nim uczymy.

Czwarty Dom– Ten dom wpływa na twoje korzenie, wychowanie, dom i rodziców. Wpływy w tym domu dotyczą ustalania-dawania gotowym znać, że nauczyli się swoich lekcji i nie będą już bardziej uziemieni i zadomowieni.

Piąty Dom– Ten dom wpływa na wszystkie elementy ekspresji, łącznie z miłością, dziećmi, kreatywnością i zwierzętami. Wpływy piątego domu często dotyczą poczucia celu z posiadania.

Szósty Dom– Ten dom wpływa na codzienne życie, łącznie ze zdrowiem, pracą i stylem życia. Wpływy w szóstym domu mogą obejmować zainteresowania ćwiczeniem i odżywianiem. To dom miłości własnej.

Siódmy Dom– Ten dom wpływa na wszystkie stosunki partnerskie, łącznie z małżeństwem, interesami i przyjaźniami.

Ósmy Dom– Ósmy dom wpływa na nowe początki, transformację i zmianę od odpuszczenia do nowego początku. To dom rozwoju.

Dziewiąty Dom– Dziewiąty dom dotyczy długich podróży, przygód, duchowego poszukiwania i świadomości duchowości i religii.

Dziesiąty Dom– Dziesiąty dom przynosi jasność otaczającą karierę i cel oraz rezultaty w postaci sukcesu, popularności, a czasami nawet sławy. Dziesiąty dom ma również silny wpływ na rolę twojej matki w twoim życiu.

Jedenasty Dom– Jedenasty dom to przyjaciele i społeczność i determinowany jest przez spojrzenie, że jesteśmy całkiem sami. Jedenasty dom kieruje cię, byś urzeczywistniał swoje marzenia, i popycha cię do pracy.

Dwunasty Dom– Dwunasty dom dotyczy podróży do osiągnięcia życiowych celów, łącznie z wyzwaniami i poświęceniami. Dwunasty dom często może być parowany z samotnością.

Więcej informacji na temat interpretacji horoskopu znajdziesz w książce :”Podręcznik astrologii praktycznej”.

Zapisz się na newsletter Blogu.talizman.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link