Ezoteryka

Oczyszczanie pomieszczeń z pól elektromagnetycznych doda Ci energii

Oczyszczanie pomieszczeń z pola elektromagnetycznego

Czy czujesz się zmęczony i osłabiony przebywając w swoim domu? Miewasz zawroty głowy i czujesz się ospały? Powinieneś skorzystać z poniższego ćwiczenia oczyszczania pomieszczenia z pól elektromagnetycznych.

Ćwiczenie: praktyka oczyszczania pól elektromagnetycznych

Oto co należy robić, aby oczyszczać niekorzystny wpływ pochodzący z pól elektromagnetycznych:

  1. Wybierz pokój w domu, w którym znajduje się urządzenie działające na prąd.
  2. Jeśli wciąż jesteś na etapie nauki, zalecam, abyś nie zaczynał od kuchni, ponieważ zazwyczaj znajduje się tam tyle urządzeń wytwarzających pole elektromagnetyczne, że ciężko będzie ci się skupić. Być może mógłbyś rozpocząć oczyszczanie od sypialni, gdzie zwykle jest tylko telewizor, lampka nocna i ładowarka do telefonu.
  3. Zapytaj swoje wahadełko: „Czy w tym pokoju są jakiekolwiek pola elektromagnetyczne, które mają zły wpływ na mieszkających tam ludzi?”
  4. Jeśli otrzymasz odpowiedź „tak”, wskaż na jeden z przedmiotów i zapytaj: „Czy pole elektromagnetyczne tego przedmiotu musi zostać oczyszczone?”
  5. Jeżeli znów odpowiedź będzie „tak”, wtedy przejdź w tryb oczyszczania, jak zazwyczaj.

Możesz skupiać się na tym, że oczyszczasz niekorzystny wpływ pola elektromagnetycznego emitowanego przez to urządzenie. Pomocna może okazać się wizualizacja. Wyobrażaj sobie, jak szkodliwe pole elektromagnetyczne zmniejsza się i wraca z powrotem do urządzenia, gdzie zostaje zamknięte. Wahadełko wskaże ci, kiedy proces oczyszczania dobiegnie końca. Jak oczyszczać niekorzystny wpływ technologii.

Pamiętaj, aby oczyszczać tylko jedno urządzenie naraz

Jeśli wejdziesz do pokoju i będziesz chciał oczyścić wszystko jednocześnie, możesz nie dać sobie rady, będzie to dla ciebie zbyt dużo. Jedną z najtrudniejszych rzeczy w oczyszczaniu jest nabranie szacunku do doświadczenia otwierania się i pracowania z niewidzialnymi energiami dookoła ciebie. Nie wybieraj dróg na skróty!

Oczyszczanie niekorzystnych wpływów promieniowania mikrofalowego

Oprócz pól elektromagnetycznych warto również zainteresować się promieniowaniem mikrofalowym kuchenki mikrofalowej bądź telefonu komórkowego. Postępowanie w takim przypadku jest identyczne. Jedyne, co trzeba zrobić, to trochę zmienić pytanie. Na przykład, będąc w kuchni, wskaż na mikrofalówkę i zapytaj: „Czy jej promieniowanie mikrofalowe musi zostać oczyszczone ze szkodliwego wpływu, jaki jest wywierany na ludzi, którzy jej używają?”. Jeśli chodzi o telefon komórkowy, pytanie powinno brzmieć: „Czy promieniowanie z tego telefonu ma na mnie zły wpływ?”. (Jeśli będzie chodziło o telefon jakiejś innej osoby, pamiętaj, aby zapytać, czy on lub ona pozostają pod złym wpływem promieniowania swoich telefonów, a nie ty). Jeżeli otrzymasz odpowiedź „tak”, to przejdź do oczyszczania.
W przypadku urządzeń, z których korzystasz często, takich jak komputer lub telefon komórkowy, ciekawym ćwiczeniem byłoby najpierw sprawdzenie, w jakim stopniu wywierają one na ciebie wpływ, a dopiero potem oczyszczanie ich, tak jak zrobiłam z kuchenką w domu Keith’a. Na przykład:

  1. Weź do ręki różdżkę i stań w pewnej odległości od komputera; możesz nawet przejść do innego pokoju, żeby zwiększyć dystans.
  2. Powiedz różdżce, aby wskazała, w którym miejscu pole elektromagnetyczne komputera wywołuje w tobie stres.
  3. Idź wolnym krokiem w kierunku komputera. Kiedy różdżka się odwróci, będziesz wiedział, że za tą granicą pole elektromagnetyczne komputera ma na ciebie zły wpływ. Możesz się zdziwić, jak duża to będzie odległość!

Więcej sposobów na oczyszczanie energii znajdziesz w publikacji Jeana Hanera: „Czyste serce czysty dom”.

Zapisz się na newsletter Blogu.talizman.pl
Zapisz się

Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­go­wych przez firmę Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa, która jest właścicielem m.in. tych domen z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.

close-link